Výdělky nejen z internetu...


Karatbars

V této kategorii nejsou žádné produkty.


KARATBARS 

Společnost má sídlo ve Stuttgartu v Německu a nyní působí ve více než 120 zemích světa. Zajišťuje prodej i zpětný odkup zlatých slitků v malých jednotkách. Zlato jako pojistka peněz - to je jedna ze základních myšlenek. Kupujte si zlato, kdy chcete a kolik chcete, ale nechte si ho poslat domů, abyste ho měli vždy po ruce. S Karatbars můžete jako affiliate partner vydělávat až do neomezené hloubky Vaší struktury a to 7 různými způsoby. Toto je skutečně unikátní a společnost je velmi štědrá. Dvě třetiny práce přitom za Vás udělá systém, respektive Vaši partneři! Za jedno Vaše doporučení a registraci nového partnera dostanete zaplaceno hned několikrát.

Výplaty v Euro jsou každý týden! 

Pro firemní partnery je tu například exkluzivní příležitost stát se K-Exchange centrem - zlatou směnárnou. Nabídněte svým zákazníkům možnost místo bodů sbírat poukázky na zlato a získejte tak nové zákazníky. Buďte originální!

Právě teď máte obrovskou příležitost získat podíl ve společnosti, zabezpečit si svoje peníze a získat rostoucí nadstandardní celosvětový pasivní příjem!!! Jděte do toho, takovou příležitost každý den nepotkáte... Limitovaná nabídka!

Doporučuji osobně navštívit živou prezentaci společnosti, která se koná pravidelně v Pardubicích nebo Praze, výhledově také v dalších městech ČR. Vstup je zdarma, ale je nutná rezervace místa. 

Stránky jsou i v češtině, nahlédnout můžete zde: 

https://www.karatbars.com/?s=kelt33  

Českou verzi zobrazíte kliknutím na šipku vedle vlajky v pravém horním rohu.

Veškeré důležité informace, včetně odkazů na webináře, jsou dostupné až po registraci zdarma, se kterou Vám rád pomohu - zavolejte mi na tel. 774 906 024!

Potřebujete netradiční a zároveň hodnotný dárek? Vyberte si Vaši zlatou kartu! V nabídce najdete různé typy karet, i sběratelské nebo charitativní například s Martinou Sáblíkovou. Firemní Branding Cards s logem Vaší firmy, vyráběné na objednávku, představují ideální vizitku, reklamu a dárek pro Vaše zákazníky a obchodní partnery.

Navštivte můj Karatbars obchod, který můžete mít také, odkaz je zde: